The Hunger Games szerepjáték
Szia! Smile
Regisztrálj, bújj bele kedvenced bőrébe, s alakítsd Te tovább az életét!
Rendes keresztnév és vezetéknévvel regisztrálj. Aki nem így teszi, automatikusan törölve lesz!
The Hunger Games szerepjáték
Szia! Smile
Regisztrálj, bújj bele kedvenced bőrébe, s alakítsd Te tovább az életét!
Rendes keresztnév és vezetéknévvel regisztrálj. Aki nem így teszi, automatikusan törölve lesz!
The Hunger Games szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let the Hunger Games begin... May the odds be ever in your favor.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome Drink
Desmine Lince JT_01_hg
Let The Hunger Games Begin!
Üdvözöllek a The Hunger Games szerepjátékán. Itt Te írod tovább a történetet! Bújj bele az egyik karakter bőrébe, s alkosd tovább az életét. A történet Katniss és Peeta visszatéréstől megy.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Anyaoldalunk
Desmine Lince HUNGER_GAMES_p01
Hunger Chat
Legutóbbi témák
» VampireDiaries
Desmine Lince Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 6:13 am by Vendég

» Vampsite frpg ~ új hirdetés
Desmine Lince Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 5:47 am by Katniss Everdeen

» Vámpírnaplók, szerepjáték a 4. évadtól FRPG
Desmine Lince Icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:33 am by diariesfour

» Teen Wolf-Farkasbőrben
Desmine Lince Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 11:35 am by Delly Cartwright

» Angel and Demon
Desmine Lince Icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2012 6:53 am by Vendég

» Resident Evil
Desmine Lince Icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:14 am by Liryo Manal

» Vámpírnaplók szerepjáték a 4. évadtól
Desmine Lince Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 6:45 am by Admin

» My Dear Sister
Desmine Lince Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 3:38 am by Katniss Everdeen

» Játszótárs keresés
Desmine Lince Icon_minitimeKedd Május 15, 2012 4:57 am by Delly Cartwright

Staff

Kiemelt
Desmine Lince Vampire-Diaries-saison-3-200x100
Top posters
Admin
Desmine Lince Vote_lcapDesmine Lince Voting_barDesmine Lince Vote_rcap 
Katniss Everdeen
Desmine Lince Vote_lcapDesmine Lince Voting_barDesmine Lince Vote_rcap 
Liryo Manal
Desmine Lince Vote_lcapDesmine Lince Voting_barDesmine Lince Vote_rcap 
Melody Delin
Desmine Lince Vote_lcapDesmine Lince Voting_barDesmine Lince Vote_rcap 
Kimberly Sunway
Desmine Lince Vote_lcapDesmine Lince Voting_barDesmine Lince Vote_rcap 
Cato
Desmine Lince Vote_lcapDesmine Lince Voting_barDesmine Lince Vote_rcap 
Annie Cresta
Desmine Lince Vote_lcapDesmine Lince Voting_barDesmine Lince Vote_rcap 
Rory Hawthorne
Desmine Lince Vote_lcapDesmine Lince Voting_barDesmine Lince Vote_rcap 
Finnick Odair
Desmine Lince Vote_lcapDesmine Lince Voting_barDesmine Lince Vote_rcap 
Victorie L. Raven
Desmine Lince Vote_lcapDesmine Lince Voting_barDesmine Lince Vote_rcap 

 

 Desmine Lince

Go down 
SzerzőÜzenet
Desmine Lince

Desmine Lince


♔hozzászólások száma : 2
Age : 28

Desmine Lince Empty
TémanyitásTárgy: Re: Desmine Lince   Desmine Lince Icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 8:21 am

Bocs megint a bénázásért, amiért először ide raktam be a képet... De te milyen voltál, mikor vizsgáztál? :'D Én perpill agyilag zokni:)
Vissza az elejére Go down
Desmine Lince

Desmine Lince


♔hozzászólások száma : 2
Age : 28

Desmine Lince Empty
TémanyitásTárgy: Re: Desmine Lince   Desmine Lince Icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 8:13 am

Oké, de a play by-hoz azért írtam CandieValt, mert én vagyok rajta "pici" photoshoppal:)
A 200x320-as kép: Desmine Lince QEBPW0tvAwMHXwkfFgVR
És a hosszabb karaktertörténet...

Mint ahogy sokan mások a második körzetben, én is kiválasztott, később pedig győztese akartam lenni a 74. Viadalnak. Keményen edzettem, csak a Viadal lebegett a szemem előtt. Az egykori szomszédommal, Catóval a Viadal előtt nagyjából egy évvel barátkoztunk össze, annak ellenére, hogy születésünk óta szinte minden nap láttuk egymást.
A közös téma persze mindig a Viadal volt. Ő azt mondta, hogy ő fog nyerni, én erősködtem, hogy max az utolsó kettőbe kerül be, mert könyörtelenül legyilkolom. Furcsán hangozhat, hát ez nálunk mindennapi volt. Az edzőtársakból mielőtt észre vettük volna barátok lettünk. Egy szerencsétlen baleset következtében (a kiválasztások előtt két héttel) szilánkosra törtem a bokám egy edzésen. Később - a papírforma alapján - Cato bekerült a Viadalra, én nem. Megígértettem vele, hogy nyerni fog. Mert nyernie kellett volna...
Láttam, ahogy a barátomat belökik a mutánsok közé, ahogy harcol az életéért, majd a tizenkettes lány lelövi. Éjszakánként azon gondolkodom, vajon le tudta volna győzni Cato a vadállatokat, ha Katniss nem lövi le? Erre már sosem tudom meg a választ, de mégis sokszor riadok fele esténként. Rémálmaimban néha én magam végzek Catóval mutatva, hogy megmenthettem volna, ha én megyek vele a Viadalra.
A másik gondolat, ami bánt, hogy nem tudtam meg, mi volt, lehetett volna köztünk. Az élet szinte minden terén biztos vagyok magamban, kivéve akkor, amikor Catóról volt szó. Talán több volt, mint egy edzőtárs, vagy mint egy barát, de ez sem derül már ki.
Mindig is úgy éltem, hogy sosem néztem vissza. Történnek néha dolgok, mikor kicsúszik az irányítás a kezeink közül, vagy amikor soha nem is volt a befolyásunk alatt, de tovább kell mennünk, nem szabad pityeregnünk.
Különben is más dolgom van: revansot kell vennem. Most nem kerültem be, de van még egy évem, addig is készülök a Nagy Mészárlásra! Furcsa így Cato nélkül, de ugye az élet mindig megy tovább...

Remélem, így már jobb, habár nem sok újat tűztem bele, de tény, hogy majdnem kétszer annyi lett:D
Vissza az elejére Go down
 
Desmine Lince
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Hunger Games szerepjáték :: Karakteralkotás :: Fél-kész karakterlapok-
Ugrás: