The Hunger Games szerepjáték
Szia! Smile
Regisztrálj, bújj bele kedvenced bőrébe, s alakítsd Te tovább az életét!
Rendes keresztnév és vezetéknévvel regisztrálj. Aki nem így teszi, automatikusan törölve lesz!
The Hunger Games szerepjáték
Szia! Smile
Regisztrálj, bújj bele kedvenced bőrébe, s alakítsd Te tovább az életét!
Rendes keresztnév és vezetéknévvel regisztrálj. Aki nem így teszi, automatikusan törölve lesz!
The Hunger Games szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let the Hunger Games begin... May the odds be ever in your favor.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome Drink
Crynex Bar JT_01_hg
Let The Hunger Games Begin!
Üdvözöllek a The Hunger Games szerepjátékán. Itt Te írod tovább a történetet! Bújj bele az egyik karakter bőrébe, s alkosd tovább az életét. A történet Katniss és Peeta visszatéréstől megy.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Anyaoldalunk
Crynex Bar HUNGER_GAMES_p01
Hunger Chat
Legutóbbi témák
» VampireDiaries
Crynex Bar Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 6:13 am by Vendég

» Vampsite frpg ~ új hirdetés
Crynex Bar Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 5:47 am by Katniss Everdeen

» Vámpírnaplók, szerepjáték a 4. évadtól FRPG
Crynex Bar Icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:33 am by diariesfour

» Teen Wolf-Farkasbőrben
Crynex Bar Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 11:35 am by Delly Cartwright

» Angel and Demon
Crynex Bar Icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2012 6:53 am by Vendég

» Resident Evil
Crynex Bar Icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:14 am by Liryo Manal

» Vámpírnaplók szerepjáték a 4. évadtól
Crynex Bar Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 6:45 am by Admin

» My Dear Sister
Crynex Bar Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 3:38 am by Katniss Everdeen

» Játszótárs keresés
Crynex Bar Icon_minitimeKedd Május 15, 2012 4:57 am by Delly Cartwright

Staff

Kiemelt
Crynex Bar Vampire-Diaries-saison-3-200x100
Top posters
Admin
Crynex Bar Vote_lcapCrynex Bar Voting_barCrynex Bar Vote_rcap 
Katniss Everdeen
Crynex Bar Vote_lcapCrynex Bar Voting_barCrynex Bar Vote_rcap 
Liryo Manal
Crynex Bar Vote_lcapCrynex Bar Voting_barCrynex Bar Vote_rcap 
Melody Delin
Crynex Bar Vote_lcapCrynex Bar Voting_barCrynex Bar Vote_rcap 
Kimberly Sunway
Crynex Bar Vote_lcapCrynex Bar Voting_barCrynex Bar Vote_rcap 
Cato
Crynex Bar Vote_lcapCrynex Bar Voting_barCrynex Bar Vote_rcap 
Annie Cresta
Crynex Bar Vote_lcapCrynex Bar Voting_barCrynex Bar Vote_rcap 
Rory Hawthorne
Crynex Bar Vote_lcapCrynex Bar Voting_barCrynex Bar Vote_rcap 
Finnick Odair
Crynex Bar Vote_lcapCrynex Bar Voting_barCrynex Bar Vote_rcap 
Victorie L. Raven
Crynex Bar Vote_lcapCrynex Bar Voting_barCrynex Bar Vote_rcap 

 

 Crynex Bar

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Liryo Manal
~Mentor~
~Mentor~
Liryo Manal


♔tartózkodási hely : Kapitólium.
♔hozzászólások száma : 25

Crynex Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crynex Bar   Crynex Bar Icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 8:26 am

Crynex Bar Tumblr_m1t2tc3OQF1qi27kxo1_500
Ryo & Vic

Lehajtottam a maradék italt, majd kikaptam Vic kezéből az övét és megragadva a csuklóját elindultam vele a táncparkettre.
Jajj ugyan már ne kéresd magad...
Nevettem fel tovább húzva a táncparkett felé, útközbe jó pár emberbe belebotlottam és a sok ide oda dobálástól az amúgy is felkavarodott gyomrom még jobban felfordult, de ebben a percben az sem érdekelt volna ha valaki levágja a karom, csak ki akartam engedni minden gondot és bajt ami valaha ért, és nagy meglepetésemre valóban sikerült. Nem gondoltam sem Cato-ra, sem a viadalra, csak a zenére.
Majd én leszek a táncpartnered... vaaagy majd ő.
Ragadok meg egy férfit bal oldalról, eléggé jóképű ahhoz, hogy Vic táncoljon vele és addig legalább én is eltáncolok valakivel. Beállok egy kevésbé jóképű férfi mellé táncolva, a gyomrom egyre jobban felkavarodik és most már a szédülök is, a világ a zene ritmusára forog és kezdem szörnyen érezni magam. Egyre több személybe ütközöm bele így jobbnak látom kiandalogni a táncparkettről és ezzel a lendülettel leülök az egyik fotelbe. A nagy tömeget figyelem, és próbálok lenyugodni mikor meglátok valakit. Szőke rövid haj, testalkat... Cato. Teljesen elhomályosította a normális gondolkodásom és szinte fejvesztve rohantam felé majd mikor visszarántottam, egy teljesen más arc, és más tekintett nézett az enyémbe.
Jaj... sajnálom, azt hittem ismerlek.


/Bocsi a késésért és a rövid hsz-ért nem tudtam most többet alkotni. /
Vissza az elejére Go down
Victorie L. Raven
~Mentor~
~Mentor~
Victorie L. Raven


♔hozzászólások száma : 5

Crynex Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crynex Bar   Crynex Bar Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 9:03 am

Crynex Bar Tumblr_m1dfupA4Yf1r74yu2o3_250 Crynex Bar Tumblr_m1dfupA4Yf1r74yu2o4_250
Victorie & Liryo

A mosolyom levakarhatatlan volt; Fran drága, megsértődött. Óh, szegénykém érzékeny lelke, mennyire nem izgatja sorsom! Megjelentett rólam, egy nevetlen újságban egy semmit mondó cikket, valami rágalmazást, de könyörgöm ki fog neki hinni? Az én szavam többet ér az életénél is. Aki egyszer megjárja az Arémát tejfel élete lesz; pénz, tekintély és minden évben részt vehet a Viadalon, mint mentor. Hát kinek ne érné ez meg? Csak egy kis talpraesettség kell, na meg légy gyors, tudj ölni és te légy az utolsó. Nem értem mi olyan nehéz ebbe.
- Az ilyen bókokért élek, drága - kacsintok rá, és felemelem a poharam majd győzedelmesen jelentem ki; bár mi okunk ünnepelni? Mindegy, azt hiszem ez lényegtelen. Az ember örüljön, hogy él, és ezt tudat mindennél többet ér - Cheerio! - és összekoccintom a poharunk. Tényleg bírom Ryot, főleg, hogy a személyiségünk hasonlít. Kegyetlen gyilkosok vagyunk, és élvezzük a jutalmunk, ami jogosan a miénk. Nem értem az olyan győzteseket, akik a Viadal után egyszerűen elbújnak a nyilvánosság elől, és továbbra is úgy élnek mintha meg se történt volna az egész. Akkor minek ölte meg a társait? Miért nem halt maga is ott, és adott lehetőséget olyannak nyerni, aki értékelte volna a győztesi címet? A mostani szerelmesekkel is ez a helyzet - beköltöztek a Győztesek falujába és? Persze a Győzelmi Körút, de azon kívül, szerintem simán el is felejtenék, hogy léteznek.
- Helyes - vigyorogtam a srácra, mire az rögtön vette a lapot, és csábos mosollyal ajándékozott meg. Ilyenkor jó, hogy nincs senkin, hiszen bárki az enyém lehet. És ilyen felsőtesttel, te jó ég... Várjunk miről is akartam beszélni?! - Na és mi a véleményed a mostani nyertesekről? Komolyan, mintha az Éhezők Viadala, átváltozott volna Dráma Viadallá - forgatom meg a szemem unottan és az utolsó cseppet is kiiszom a poharamból. Oké, valljuk be show az volt, de valahogy nem élveztem a mostani játszmát. Talán az első felét, de utána átváltozott valami hülye romantikus drámává, amit már alapból utálok. Persze, azért kíváncsi vagyok rájuk; nem sokára úgy is találkozunk nem de bár?
- Én táncpartner nélkül nem megyek - húztam fel az orrom, de éreztem ahogy a pia egyre jobban hatni kezd a testemre. A zene annyira csábító... De nem fogom leégetni magam. Nincs az a pénz, és bár nem vagyok rossz táncos, egyedül csak is iszom részegen szoktam kiállni a táncparkettre. Ahhoz pedig még jelentősen több ital kell.
Vissza az elejére Go down
Liryo Manal
~Mentor~
~Mentor~
Liryo Manal


♔tartózkodási hely : Kapitólium.
♔hozzászólások száma : 25

Crynex Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crynex Bar   Crynex Bar Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 8:17 am

Crynex Bar Tumblr_m1t2tc3OQF1qi27kxo1_500
Ryo & Vic

Csak néztem szegény Fran-re aki már a elméletben is halálra volt ítélve, hát még ha a viadalon lennénk. Összeszorított ajkakkal néztem rá és próbáltam nem elnevetni magam de mire Vic befejezte a mondatát én már kacagásban törtem ki, majd megköszörültem a torkom. Fran gyilkosan tekintett rám.
Khm... khm.. sajnálom csak egy olajbogyó....
Nevettem tovább mire drámaian megfordult hátradobva a haját és nagyképűen tovább vonult.
Meg kell hagyni, a kedvességed szeretem a legjobban.
Nézek rá őszintén. Mindig is kedveltem a hozzám hasonló barátokat. Sosem értettem mire jó ha valaki mindenkivel puszi pajtás. A legtöbben úgyis csak összetörik a szíved, ezért jó ha kőből van. Félig még nevetgélve intettem a csaposnak még egy pohár italért aki már öntötte is a szokásost.
Kezdem megkedvelni...
Mondom kissé hangosan a csapos felé mutatva, akit nemrégen még leoltottam, most már eléggé jól beletanult a szerepébe.. azaz a gyors ital öntögetésbe.
Az utóbbi napokban, most éreztem magam a legjobban, és ki akartam élvezni minden egyes percét. A táncparkettre néztem majd Vic-re, újra a táncparkettre és újra Vicre.
Tudod mire gondoltam ? .... Táncoljunk.
Mondtam egy megszállott vigyor kíséretében. Sosem voltam jó táncos de érdekes mód részegen mindig táncolhatnékom volt.
Vissza az elejére Go down
Victorie L. Raven
~Mentor~
~Mentor~
Victorie L. Raven


♔hozzászólások száma : 5

Crynex Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crynex Bar   Crynex Bar Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 8:00 am

Crynex Bar Tumblr_m1dfupA4Yf1r74yu2o3_250 Crynex Bar Tumblr_m1dfupA4Yf1r74yu2o4_250
Victorie & Liryo

Felnevettem, majd intettem egyet a pincérnek és követtem Ryot, az asztalhoz. Imádom ezt a helyet, már szinte törzshellyé vált, minden Viadal után. Persze, volt már alkalom, hogy ünnepeltünk, de az előző években inkább csendes kis "megemlékezést" folytattunk. Akárhogy is nézzük, az ilyen játékokon, csak a népedet veszíted el. Minden évben, biztos, hogy kettővel csökken a lakosok száma, és ez önmagába akkor is elég abszurd gondolat. Mert ha meg van bennük az erő, akkor miért pazarolják el? Egy rossz mozdulat, vagy egy ismeretlen bogyó, és vége. Véged van.
- Kiszellőztettem a fejem - felelem, és meghúzom a poharam, majd hagyom, hogy a keserű utóhatást hagyjon a torkomba, és ellazuljanak az izmaim. Liryo tudja miről beszélek, hiszen mind kettőnk kiválasztottja az élmezőnybe volt. És ellenségek voltak, de most már mit számít?
- És mi újság? Téged se hagy békén a sajtó? Furcsa, hogy most milyen felkapottak lettünk... - a mondat végét már csak épp, hogy morogtam, és körbelestem a teremben. Egyre többet jöttek, felmutatva a V.I.P kártyájukat, és már kezdtem azt hinni, hogy valami nagy belépőkártya hamisítás vette kezdetét, mikor felismerek pár ismerős arcot a tömegbe. Mentorok, és régi győztesek. Úgy látszik a mostani Viadal minden veteránt megmozgatott.
Ne nézzek hátra? Hova? Óh mamám... Ne, könyörgöm csak őt ne! Magamba szuggerálni kezdem, hogy ne jöjjön ide, de tudom, hogy észrevett. A fenébe, minek néztek hátra?!
Hideg tekintettel meredtem Franre, mint aki azt kérdezi; "Most komolyan?! Van ehhez merszed?". Hűvösen elmosolyodtam, majd legurítottam a maradék italom, és felvettem azt a stílust amit igen ritkán használok. Burkolt fenyegetés, miközben még így is tartanom kell maga, hogy ne ugorjak neki a csinos kis fizujának. Istenem, ez a stílus, rosszul vagyok a Kapitóliumi divattól.
- Kapsz egy képet. És fejenként, egy-egy kérdés, majd elhúzol innen olyan messzire, hogy jövőhétig híredet se akarom látni. Világos? - a mondat végére, felemelem a szemöldököm, és a végére, egy ragyogó mosolyt vetek rá. Még anno, mikor az interjúra való felkészítésen részt vettem, megtanították, hogy a tanuljak meg ölni a mosolyommal, hogy ne legyen vére s kezem.
Vissza az elejére Go down
Liryo Manal
~Mentor~
~Mentor~
Liryo Manal


♔tartózkodási hely : Kapitólium.
♔hozzászólások száma : 25

Crynex Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crynex Bar   Crynex Bar Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 5:34 am

Crynex Bar Tumblr_m1bm43hDDB1qg9sayo1_500
Ryo & Vic

Ez természetes... mi másért lennék itt.
Mosolyodtam el majd visszaültünk a pulthoz. A csapos már hozta is a Betsy Ross-om, szinte fejvesztve. Megmosolyogtatott, pedig úgy gondoltam ebből nem nagyon tud senki sem felvidítani. Belekortyoltam és Victorie-ra néztem.
Na és, hogy kerülsz a Crynexbe ?
Kérdeztem egy újabb mosoly kíséretében és belekortyoltam a pohárba. Ital ital után következett és eléggé illuminált állapotban iszogattunk tovább a vip részlegen amikor, a szemem sarkából egy ismerős arc tűnt fel. Elpillantottam kissé gonoszan, és elnevettem magam.
Ne nézz hátra, de nem várt vendégünk van.
Vigyorodtam el egy régi ismerősre céloztam, Fran-re. Mindig is olyan lány volt aki túl idegesítő és beszédes ahhoz, hogy bármikor is beilleszkedjen a gazdagok közé.
Vic természetesen reflexből hátranézett mire én a combjára csaptam nevetve.
Mondtam, hogy ne nézz hátra... most ide fog jönni.
Vihogtam tovább és egy újabb kortyot ittam a kellemes és erős koktélból. Több sem kellett, a következő pillanatban Fran szólalt meg mögöttünk, vékony, nyávogós hangján.
Remélem nem zavarok lányok, csak képeket gyűjtök az újságba... nem rég neveztek ki főszerkesztővé.
Mondta és már át is karolt minket elénk tartva a fényképezőgépet. Nem mintha olyan nagyon lényeg lenne egy iskola újság, ő mégis túl nagy feneket kerít ennek a semmiségnek. Nem akartam közbeszólni, hogy mégis kit érdekel, de eléggé kikívánkozott, és őszintén szólva nem sok kedvem volt jó pofizni.
Vissza az elejére Go down
Victorie L. Raven
~Mentor~
~Mentor~
Victorie L. Raven


♔hozzászólások száma : 5

Crynex Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crynex Bar   Crynex Bar Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 8:44 am

Crynex Bar Tumblr_m1dfupA4Yf1r74yu2o3_250 Crynex Bar Tumblr_m1dfupA4Yf1r74yu2o4_250
Victorie & Liryo

Nem mentem vissza a körzetembe. Egyszerűen nem vitt rá a lélek, hogy szembe nézzek a ténnyel; vesztettünk. Pedig bíztam Foxface ravaszságába, és hogy ügyesen veszi az akadályokat, erre egy rohadt éjfürt végez vele?! Mit ne mondjak, kicsit azért bánt a dolog. Az a lány győztesnek született, csak rossz évbe került a Viadalra. Az elején még bíztam benne, hogy gyorsan végeznek az átkozott szerelmesekkel, de ahogy a végéhez igyekeztünk be kellett vallanom, hogy teljesen felesleges tévhitekbe ringatnom magam. Ez az év nem az ötödik körzeté. Most a dráma volt a főszerep az Éhezők Viadalán.
Minden esetre, kíváncsi vagyok erre az Everdeen csajra. Na meg a szívtiprójára is, aki gyönyörűen elintézte a kiválasztottam. Nagy mákja volt az biztos, de most mindketten mentorként jönnek vissza. Nekem aztán mondjuk teljesen mindegy mit csinálnak, míg nem veszélyeztetik a saját zónám. Nekem megvan a saját történetem, és nekik is - ne keverjük a kettőt, és a békességbe megleszünk egymás mellett. Persze ezzel nem arra utalok, hogy nem akarom élőbe is megismerni a mostani szenzációkat. Csak éppenséggel nekem is megvan a saját bajom.
Jelen pillanatban, pedig a legnagyobb problémám Caesar. Miért akar itt interjúzni? Úgy is ugyan azokat a kérdéseket kapom; Mi történt az elmúlt napok/hónapokban/években? Hogy haladok a talentumommal? És mi újság a pasikkal? Elriasztja őket az arénába tett utolsó tettem?
És ezekre a kérdésekre mind tudja is a választ. De, akkor is újra, és újra felteszi. Remélem hogy most valami újjal fog előrukkolni, különben soha többet nem nyilatkozom neki.
Betérek a Crynex-be, hogy kicsit lazítsak, mert túl sok volt ez nekem így egybe. Unom már, hogy állandóan vesztünk - hol marad az izgalom? Az Ötödik körzet minden is jól szerepelt a Viadalon, de az elmúlt három évben vagy a Hivatásosoktól kaptunk ki, esetleg egyszer valamelyik másik körzettől is.
Körbenézek a tömegbe. A hely dugig mint minden péntek este, de a V.I.P részen jelentősen kevesen vannak. Hm, ha a boxba ülök, egy nagyszerű estére számíthatok a pultnál pedig bármelyik régi ismerősömmel összefuthatok. És nicsak! Kit sodort ide a szél.
- Liryo Manal, de régen láttalak - arcomon őszinte vigyor jelenik meg, olyan aminek tényleg nincs hátsó szándéka. Egyszerűen örülök, hogy látom, bár tudom, hogy mikor végignézte a pártfogoltja, Cato halálát azt lélekben is megszenvedte. Hát, így jár aki kapcsolatot épít az áldozatokkal. Mondjuk az ilyen ritka esetben elkerülhető, mert az együtt töltött munka összekovácsol titeket. Itt csak a gyakorlat segíthet.
- Iszunk valamit? - bökök a pult felé, mert rám férne egy erős ital. Meg amúgy. Fiatal még az este, és azt hiszem lenne miről beszélnünk.
Vissza az elejére Go down
Liryo Manal
~Mentor~
~Mentor~
Liryo Manal


♔tartózkodási hely : Kapitólium.
♔hozzászólások száma : 25

Crynex Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crynex Bar   Crynex Bar Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 2:32 am

Crynex Bar Tumblr_m21oj8mAQf1rt5q6zo1_500
Ryo & Vic

Sosem voltam érzelmes típus, és a viadal kezdete előtt eldöntöttem, hogy bármi történik nem érzékenyülök el. De az, hogy már másodjára veszítek el egy pártfogoltat, kissé megviselt. Az első nem volt valami nagy durranás, gyenge személy, gyenge harc, hamar kiesett, de Cato más volt. Önmagam láttam benne és tényleg azt hittem ő megtudja tenni azt, amit én. Szemem előtt újra megjelenik az utolsó pár perc képei.
Megráztam a fejem és kifújtam a levegőt. El kell valahogy felejtenem a történeteket.
Innom kell valamit...
Nyugtáztam a gondolataim egy mondattal majd percek alatt a Crynex-be értem. Normális öltözékemmel azonnal a figyelem közepébe kerültem, habár beletörődhetnének már, hogy felhagytam a Panem divattal. A színkavalkád már lassan kezd idegesíteni, és a sok figyelő szem is. Leültem a bárpulthoz, majd pár perc gondolkodás után flegmán intettem a csaposnak.
Egy Betsy Ross lesz... lehetőleg gyorsan.
Mondtam a szemébe sem tekintve de szótlanság helyett jobban megvizsgált.
Hé.. maga nem Ryo... Cato mentora ?
Kérdezte meglepetten. Felsóhajtottam majd ránéztem. Most komolyan mit vár? hogy pislogjak rá szépen és ájuljak el, hogy felismertel.
De igen, ez akadályozza hogy adjon egy nyamvadt italt, vagy kivitelezhető ?
Mondtam egy szarkasztikus mosoly kíséretében, és elnéztem mikor egy ismerős arcot láttam meg.
Felálltam a helyemről felé indulva majd egy széles mosoly kíséretében megszólaltam.
Nocsak, nocsak. Kit látnak szemeim.
Crynex Bar Tumblr_m26kd9KDQa1r4upee
Vissza az elejére Go down
Victorie L. Raven
~Mentor~
~Mentor~
Victorie L. Raven


♔hozzászólások száma : 5

Crynex Bar Empty
TémanyitásTárgy: Crynex Bar   Crynex Bar Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 11:40 pm

Crynex Bar B_r3_www.kepfeltoltes.hu_
Crynex Bar B_r2_www.kepfeltoltes.hu_
Crynex Bar B_r1_www.kepfeltoltes.hu_
Crynex Bar B_r_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Crynex Bar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crynex Bar   Crynex Bar Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Crynex Bar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Hunger Games szerepjáték :: Kapitólium, Panem-
Ugrás: