The Hunger Games szerepjáték
Szia! Smile
Regisztrálj, bújj bele kedvenced bőrébe, s alakítsd Te tovább az életét!
Rendes keresztnév és vezetéknévvel regisztrálj. Aki nem így teszi, automatikusan törölve lesz!
The Hunger Games szerepjáték
Szia! Smile
Regisztrálj, bújj bele kedvenced bőrébe, s alakítsd Te tovább az életét!
Rendes keresztnév és vezetéknévvel regisztrálj. Aki nem így teszi, automatikusan törölve lesz!
The Hunger Games szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let the Hunger Games begin... May the odds be ever in your favor.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome Drink
Effie Trinket JT_01_hg
Let The Hunger Games Begin!
Üdvözöllek a The Hunger Games szerepjátékán. Itt Te írod tovább a történetet! Bújj bele az egyik karakter bőrébe, s alkosd tovább az életét. A történet Katniss és Peeta visszatéréstől megy.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Anyaoldalunk
Effie Trinket HUNGER_GAMES_p01
Hunger Chat
Legutóbbi témák
» VampireDiaries
Effie Trinket Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 6:13 am by Vendég

» Vampsite frpg ~ új hirdetés
Effie Trinket Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 5:47 am by Katniss Everdeen

» Vámpírnaplók, szerepjáték a 4. évadtól FRPG
Effie Trinket Icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:33 am by diariesfour

» Teen Wolf-Farkasbőrben
Effie Trinket Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 11:35 am by Delly Cartwright

» Angel and Demon
Effie Trinket Icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2012 6:53 am by Vendég

» Resident Evil
Effie Trinket Icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:14 am by Liryo Manal

» Vámpírnaplók szerepjáték a 4. évadtól
Effie Trinket Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 6:45 am by Admin

» My Dear Sister
Effie Trinket Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 3:38 am by Katniss Everdeen

» Játszótárs keresés
Effie Trinket Icon_minitimeKedd Május 15, 2012 4:57 am by Delly Cartwright

Staff

Kiemelt
Effie Trinket Vampire-Diaries-saison-3-200x100
Top posters
Admin
Effie Trinket Vote_lcapEffie Trinket Voting_barEffie Trinket Vote_rcap 
Katniss Everdeen
Effie Trinket Vote_lcapEffie Trinket Voting_barEffie Trinket Vote_rcap 
Liryo Manal
Effie Trinket Vote_lcapEffie Trinket Voting_barEffie Trinket Vote_rcap 
Melody Delin
Effie Trinket Vote_lcapEffie Trinket Voting_barEffie Trinket Vote_rcap 
Kimberly Sunway
Effie Trinket Vote_lcapEffie Trinket Voting_barEffie Trinket Vote_rcap 
Cato
Effie Trinket Vote_lcapEffie Trinket Voting_barEffie Trinket Vote_rcap 
Annie Cresta
Effie Trinket Vote_lcapEffie Trinket Voting_barEffie Trinket Vote_rcap 
Rory Hawthorne
Effie Trinket Vote_lcapEffie Trinket Voting_barEffie Trinket Vote_rcap 
Finnick Odair
Effie Trinket Vote_lcapEffie Trinket Voting_barEffie Trinket Vote_rcap 
Victorie L. Raven
Effie Trinket Vote_lcapEffie Trinket Voting_barEffie Trinket Vote_rcap 

 

 Effie Trinket

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
~Staff~
~Staff~
Admin


♔hozzászólások száma : 65

Effie Trinket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effie Trinket   Effie Trinket Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2012 8:39 pm

Szerepjáték példa: A karaktered szemszögéből írsz egy történetet melyben érzelmek, gondolatok, párbeszédek szerepelnek. Smile

De emellett nagyon szép a karakterlapod, nem kell semmit se rajta módosítani. Így elfogadva! Smile
Vissza az elejére Go down
https://thehungergames.hungarianforum.com
Effie Trinket
~Mentor~
~Mentor~
Effie Trinket


♔hozzászólások száma : 3

Effie Trinket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effie Trinket   Effie Trinket Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2012 10:07 am

a születési dátum módosítva Smile

az előtörténetet megváltoztattam és kicsit kibővítettem. nem tudom mit értesz példán, de jobb ötlet híján írtam hozzá egy kis keretet. remélem így már elfogadható.

(Effie-ről nem sokat ír a könyv, így nehéz lenne 400 szóban leírni a történetét.)
Vissza az elejére Go down
Admin
~Staff~
~Staff~
Admin


♔hozzászólások száma : 65

Effie Trinket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effie Trinket   Effie Trinket Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 6:55 am

Üdv köztünk, viszont még pár dolgot kéne módosítanod, mielőtt elfogadlak. 2120-at írunk, akkor így írd be a születési évedet. Jó volt olvasni a karakterlapodat, meg az előtörténetedet, mivel visszaadtad Effie karakterét, de az előtörténet nagyon rövid. El kell érnie a minimum 400 szavat. Szerintem írj le egy példát, mert avval hamar összegyűlik.
Ha bővíted, illetve a születési évedet is odaírod, elfogadlak. Smile
Vissza az elejére Go down
https://thehungergames.hungarianforum.com
Effie Trinket
~Mentor~
~Mentor~
Effie Trinket


♔hozzászólások száma : 3

Effie Trinket Empty
TémanyitásTárgy: Effie Trinket   Effie Trinket Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 4:53 am

Effie Trinket
Effie Trinket Tumblr_m1d2xnwW901r3ovdbo1_500
It's going to be a big, big, big day.

.:About me:.

Becenév: -
Születési év: 2083
Születési hely: Kapitólium
Lakóhely: Kapitólium
Foglalkozás: A 12. körzet jelöltjeit kísérgetem és segítem a kiválasztástól a viadalig.

.:Personality:.

Erősségeid: Mindig pontos vagyok és rendezett, remek szervező. Imádom az Éhezők viadalát ezért a munkámat is kitörő lelkesedéssel végzem. Én aztán tudom mi a legjobb a 12. körzet jelöltjeinek. És persze a Capitoliumban is ismerem az összes fontos embert, tudom az illemszabályokat, mikor hogy kell viselkedni stb.
Gyengeségeid: Talán kicsit érzéketlen vagyok, és az is igaz, hogy nem viselem túl jól ha a dolgok nem úgy történnek ahogy én akarom.
Belső leírás: Alapvetően kedves, barátságos vagyok, de a körzeti lakosoknak talán önzőnek tűnhetek ahogy a legtöbb kapitóliumi. Imádom a munkámat, még ha nem is a legjobb körzetetben dolgozom (remélem egyszer feljebb léphetek). Nagyon fontos nekem a viselkedés az illem, elvárom a tiszteletet. Nagyon szeretem a kényelmet és a luxust.
Külső leírás: A kapitóliumi divatot követem, imádom a hajam színét váltogatni. Most épp fehéres, de azt hiszem nemsokára rózsaszínre festetem, hallottam Cinnától hogy most ez a divat... nos egyébként középmagas vagyok, se nem túl kövér, se nem sovány, mindig sok sminket hordok és imádom a ruhákat, a szoknyákat... imádok öltözködni!
Play by: Elizabeth Banks

.:Here's my story:.


Gyere be kedvesem, beszélgessünk kicsit, most még ráérek… igaz, ezer dolgom van, de ülj le egy kicsit. Teát? Igen? Hány cukorral? Jól van, szólj ha kérsz még valamit… Nos, mit is mesélhetnék magamról?

A Capitoliumban születtem, édesapám magas beosztású tisztviselő volt, míg anyám csak a szórakozásnak élt. Testvéreim nincsenek. A gyerekkorom is egészen átlagosan telt, mint a capitoliumi gyerekeké általában… de azt elárulhatom, hogy egészen kiskoromtól szerettem… mit szerettem? - Imádtam az Éhezők viadalát. Minden adást, ismétlést megnéztem a tv-ben, rajongtam a bajnokokért. Hát igen, már akkor sejteni lehetett, hogy valami közöm lesz ehhez a fantasztikus játékhoz. Ezért aztán amint elvégeztem a tanulmányaimat, édesapám segítségével bekerültem a játékszervezők brigádjába. Persze eleinte csak mint titkár, ügyintéző segítettem a játékmesterek munkáját. Hamar felfedezték, hogy milyen tehetséges szervező vagyok, úgyhogy nemsokára már sajtótájékoztatókat, fogadásokat szerveztem… aztán amint lehetőségem nyílt rá, megkértem az akkori főnököm, hadd lehessek kísérő. Mivel épp üresedés volt, rögtön megkaparintottam ezt az állást.

Megkóstolod ezt a lazacos fánkot? Isteni! Ez a legújabb trend most, Octavia partiján kóstoltam, be kell vallanom, hogy vagy négyszer teleettem magam aznap este. A teád még nem hűlt ki? Töltök még egy kicsit. De hol is tartottam?

Eleinte a 11. körzet jelöltjeit segítettem. Hát mondanom sem kell, hogy nem a kedvenc körzetem, de a játék iránti lelkesedésem hajtott előre. 6 éven keresztül csináltam, aztán áthelyeztek a 12. körzetbe. Ha lehetett, ez még rosszabb volt. Szánalmasnak tartottam ezt az egész bányász dolgot, a jelöltjeim ügyetlenek és tehetségtelenek voltak… még a legjelentéktelenebb szponzort sem tudtam nekik felhajtani, pedig elhihetik, én aztán próbálkoztam.
Aztán tavaly minden megváltozott. Már akkor éreztem, hogy az idei év más lesz, amikor Katniss önként jelentkezett a viadalra, hogy megvédje kishúgát a haláltól. Aztán a szerelmi szál, a fantasztikus szponzorok… élveztem, hogy végre az én jelöltjeim (és ezáltal én is) vannak a középpontban. Még az iszákos Haymitch is sokkal elviselhetőbb volt így, hogy éreztem, idén van esélyünk.
Aztán meg is nyerték a gerlicéim, hát meg kellett őket enni, ez a bogyós trükk a végén… ez mentette meg az életüket! Úgyhogy most rengeteg teendő szakadt rám, nemsokára kezdünk a bajnokokkal turnézni. Bejárjuk egész Panemet, mennyi parti, mennyi gála, milyen jól fogunk szórakozni! Azt hiszem el leszek látva tennivalóval a következő viadalig… ami pedig – lévén a 75. – igazán érdekesnek ígérkezik!


Oh, már menned kell? Máris? Na jó, igaz nekem is rengeteg tennivalóm van még. Szaladok fodrászhoz is. Mit gondolsz jól állna nekem a méregzöld haj? Azt hallottam nagyon divatos lesz. Igen-igen. Na jól van menj csak, örülök hogy tudtunk uzsonnázni, találkozunk a következő partin! Csók!


A hozzászólást Effie Trinket összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 13, 2012 10:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Effie Trinket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Effie Trinket   Effie Trinket Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Effie Trinket
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Hunger Games szerepjáték :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: