The Hunger Games szerepjáték
Szia! Smile
Regisztrálj, bújj bele kedvenced bőrébe, s alakítsd Te tovább az életét!
Rendes keresztnév és vezetéknévvel regisztrálj. Aki nem így teszi, automatikusan törölve lesz!
The Hunger Games szerepjáték
Szia! Smile
Regisztrálj, bújj bele kedvenced bőrébe, s alakítsd Te tovább az életét!
Rendes keresztnév és vezetéknévvel regisztrálj. Aki nem így teszi, automatikusan törölve lesz!
The Hunger Games szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let the Hunger Games begin... May the odds be ever in your favor.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome Drink
Delly Cartwright JT_01_hg
Let The Hunger Games Begin!
Üdvözöllek a The Hunger Games szerepjátékán. Itt Te írod tovább a történetet! Bújj bele az egyik karakter bőrébe, s alkosd tovább az életét. A történet Katniss és Peeta visszatéréstől megy.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Anyaoldalunk
Delly Cartwright HUNGER_GAMES_p01
Hunger Chat
Legutóbbi témák
» VampireDiaries
Delly Cartwright Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 6:13 am by Vendég

» Vampsite frpg ~ új hirdetés
Delly Cartwright Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 5:47 am by Katniss Everdeen

» Vámpírnaplók, szerepjáték a 4. évadtól FRPG
Delly Cartwright Icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:33 am by diariesfour

» Teen Wolf-Farkasbőrben
Delly Cartwright Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 11:35 am by Delly Cartwright

» Angel and Demon
Delly Cartwright Icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2012 6:53 am by Vendég

» Resident Evil
Delly Cartwright Icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:14 am by Liryo Manal

» Vámpírnaplók szerepjáték a 4. évadtól
Delly Cartwright Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 6:45 am by Admin

» My Dear Sister
Delly Cartwright Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 3:38 am by Katniss Everdeen

» Játszótárs keresés
Delly Cartwright Icon_minitimeKedd Május 15, 2012 4:57 am by Delly Cartwright

Staff

Kiemelt
Delly Cartwright Vampire-Diaries-saison-3-200x100
Top posters
Admin
Delly Cartwright Vote_lcapDelly Cartwright Voting_barDelly Cartwright Vote_rcap 
Katniss Everdeen
Delly Cartwright Vote_lcapDelly Cartwright Voting_barDelly Cartwright Vote_rcap 
Liryo Manal
Delly Cartwright Vote_lcapDelly Cartwright Voting_barDelly Cartwright Vote_rcap 
Melody Delin
Delly Cartwright Vote_lcapDelly Cartwright Voting_barDelly Cartwright Vote_rcap 
Kimberly Sunway
Delly Cartwright Vote_lcapDelly Cartwright Voting_barDelly Cartwright Vote_rcap 
Cato
Delly Cartwright Vote_lcapDelly Cartwright Voting_barDelly Cartwright Vote_rcap 
Annie Cresta
Delly Cartwright Vote_lcapDelly Cartwright Voting_barDelly Cartwright Vote_rcap 
Rory Hawthorne
Delly Cartwright Vote_lcapDelly Cartwright Voting_barDelly Cartwright Vote_rcap 
Finnick Odair
Delly Cartwright Vote_lcapDelly Cartwright Voting_barDelly Cartwright Vote_rcap 
Victorie L. Raven
Delly Cartwright Vote_lcapDelly Cartwright Voting_barDelly Cartwright Vote_rcap 

 

 Delly Cartwright

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katniss Everdeen
~Staff~
~Staff~
Katniss Everdeen


♔tartózkodási hely : District 12
♔hozzászólások száma : 30

Delly Cartwright Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delly Cartwright   Delly Cartwright Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 6:57 am

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
Delly Cartwright
~District 12~

~District 12~
Delly Cartwright


♔hozzászólások száma : 3

Delly Cartwright Empty
TémanyitásTárgy: Delly Cartwright   Delly Cartwright Icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 11:02 pm

Delly Catwright
Delly Cartwright Tumblr_lwzmzmhJjq1r96296o1_500
A 12. körzet legkedvesebb lánya

.:About me:.

Becenév:Delly
Születési év:2098 február 23
Születési hely:12. körzet
Lakóhely:12. körzet
Foglalkozás:családi foglalkozás a cipőbolt

.:Personality:.

Erősségeid:Mindig kiállok a barátaim mellett
Gyengeségeid:Nem tudok harcolni és néha túl kedves vagyok
Belső leírás:Azt mondják én vagyok a legkedvesebb lány a 12. körzetben.Soha nem volt egy rossz szavam sem senkiről.Nagyon kreatív vagyok és a föld alatt is fel találom magam.
Belső leírás:Azt mondják én vagyok a legkedvesebb lány a 12. körzetben.Soha nem volt egy rossz szavam sem senkiről.Nagyon kreatív vagyok és a föld alatt is fel találom magam.
Külső leírás:Szőke göndör hajam van.Világos kék szemem és nagyon világos bőröm.Vékony alkatom van de erős a csontozatom.Iskolában egyenruhát kellett hordani amit nem szerettem se otthon mindig kényelemes ruhát hordhattam.A 13. körzetben is egyenruhát kellett viselni bevallom az sem tettszett, mert barna volt és a szabása sem volt jó.Szóval ha tehetem színes ruhákat hordok.
Play by:Freya Mavor

.:Here's my story:.
Gyermekkoromban egy iskolába jártam Katnissel és Peetával. Nagyon kedveltem mindkettőjüket de Katniss nagyon visszahúzódó lett apja halála után. Peetával sikerült össze barátkoznom. Nagyon kedves srác és még nem láttam, hogy valaha is megbántott volna valakit. Ha ő valamit mondani akart és azzal el akart érni valamit az neki mindig sikerült. Most egy kicsit beszélek az aratásról is mert nincs sok minden amit ebből ne tudnátok meg rólam.
"Az aratás előtt mindig annyira izgulok. Anyám mindig sír apám meg soha sincs itthon ilyenkor, mert a boltban dolgozik. Az öcsém 14 éves így már részt vesz az ő neve is ott ahol mindenkié. Nagyon félek. hogy őt válasszák. Mindenki fél ettől. Szeretem anyát, de néha túlzásba visz sok mindent. Elindulunk a főtérre. Lemegy a film és a lányok közül húznak. Primrose Everdenn-mondja Effie Trinket- Először felélegzek de aztán rájövök hogy ő Katniss húga és látom, hogy Katniss kirohan és jelentkezik a húga helyett. Nagyon elszomorodom és közben sajnálom Katnisst. Megkérdezik a nevét és rájönnek, hogy a húga helyett jelentkezik. Ekkor olyan dolog történt ami már nagyon régóta nem. Mindenki kifejezte a tiszteletét Katnissnek. Most a fiúk jönnek. Peeta Mellark- mondja Effie Trinket- Először nagyon örülök, mert nem az öcsémet húzták de végül eljut az agyamig, hogy ki is megy. A sírás kerülget. Nem... nem ő nem lehet- mondom magamban- nem... pont ők akiket olyan nagyra becsülök és kedvelek... ez lehetetlen. Mikor haza érünk apa gratulál az öcsémnek ,mert nem megy anya örömében sír az öcsém pedig nagyon boldog addig amíg észre nem veszi, hogy nekem valami bajom van. Megkérdezi de nem válaszolok. Bemegyek az öcsémmel közös szobánkba és elkezdek sírni.Soha nem voltam még ilyen szomorú.Amikor munka közben is a viadalt láttam mindig a sírás kerülgetett. Amikor láttam, hogy Peeta a hivatásosokkal van még szomorúbb lettem. Aztán megtudtam, hogy megsebesült aakor már nem bírtam tovább és haza rohantam sírva. Később ő és Katniss megnyerték a viadalt és nagyon boldog lettem. Amikor mindketten vissza jöttek nagyon boldog voltam és nem sírtam többet. De Peetával nem tudtam beszélni."
Vissza az elejére Go down
 
Delly Cartwright
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Hunger Games szerepjáték :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: