The Hunger Games szerepjáték
Szia! Smile
Regisztrálj, bújj bele kedvenced bőrébe, s alakítsd Te tovább az életét!
Rendes keresztnév és vezetéknévvel regisztrálj. Aki nem így teszi, automatikusan törölve lesz!
The Hunger Games szerepjáték
Szia! Smile
Regisztrálj, bújj bele kedvenced bőrébe, s alakítsd Te tovább az életét!
Rendes keresztnév és vezetéknévvel regisztrálj. Aki nem így teszi, automatikusan törölve lesz!
The Hunger Games szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let the Hunger Games begin... May the odds be ever in your favor.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Welcome Drink
Jennifer Hevelyd JT_01_hg
Let The Hunger Games Begin!
Üdvözöllek a The Hunger Games szerepjátékán. Itt Te írod tovább a történetet! Bújj bele az egyik karakter bőrébe, s alkosd tovább az életét. A történet Katniss és Peeta visszatéréstől megy.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Anyaoldalunk
Jennifer Hevelyd HUNGER_GAMES_p01
Hunger Chat
Legutóbbi témák
» VampireDiaries
Jennifer Hevelyd Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 6:13 am by Vendég

» Vampsite frpg ~ új hirdetés
Jennifer Hevelyd Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 5:47 am by Katniss Everdeen

» Vámpírnaplók, szerepjáték a 4. évadtól FRPG
Jennifer Hevelyd Icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 8:33 am by diariesfour

» Teen Wolf-Farkasbőrben
Jennifer Hevelyd Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 11:35 am by Delly Cartwright

» Angel and Demon
Jennifer Hevelyd Icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2012 6:53 am by Vendég

» Resident Evil
Jennifer Hevelyd Icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:14 am by Liryo Manal

» Vámpírnaplók szerepjáték a 4. évadtól
Jennifer Hevelyd Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 6:45 am by Admin

» My Dear Sister
Jennifer Hevelyd Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 3:38 am by Katniss Everdeen

» Játszótárs keresés
Jennifer Hevelyd Icon_minitimeKedd Május 15, 2012 4:57 am by Delly Cartwright

Staff

Kiemelt
Jennifer Hevelyd Vampire-Diaries-saison-3-200x100
Top posters
Admin
Jennifer Hevelyd Vote_lcapJennifer Hevelyd Voting_barJennifer Hevelyd Vote_rcap 
Katniss Everdeen
Jennifer Hevelyd Vote_lcapJennifer Hevelyd Voting_barJennifer Hevelyd Vote_rcap 
Liryo Manal
Jennifer Hevelyd Vote_lcapJennifer Hevelyd Voting_barJennifer Hevelyd Vote_rcap 
Melody Delin
Jennifer Hevelyd Vote_lcapJennifer Hevelyd Voting_barJennifer Hevelyd Vote_rcap 
Kimberly Sunway
Jennifer Hevelyd Vote_lcapJennifer Hevelyd Voting_barJennifer Hevelyd Vote_rcap 
Cato
Jennifer Hevelyd Vote_lcapJennifer Hevelyd Voting_barJennifer Hevelyd Vote_rcap 
Annie Cresta
Jennifer Hevelyd Vote_lcapJennifer Hevelyd Voting_barJennifer Hevelyd Vote_rcap 
Rory Hawthorne
Jennifer Hevelyd Vote_lcapJennifer Hevelyd Voting_barJennifer Hevelyd Vote_rcap 
Finnick Odair
Jennifer Hevelyd Vote_lcapJennifer Hevelyd Voting_barJennifer Hevelyd Vote_rcap 
Victorie L. Raven
Jennifer Hevelyd Vote_lcapJennifer Hevelyd Voting_barJennifer Hevelyd Vote_rcap 

 

 Jennifer Hevelyd

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katniss Everdeen
~Staff~
~Staff~
Katniss Everdeen


♔tartózkodási hely : District 12
♔hozzászólások száma : 30

Jennifer Hevelyd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer Hevelyd   Jennifer Hevelyd Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 5:39 am

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
Jennifer Hevelyd
~Mentor~
~Mentor~
Jennifer Hevelyd


♔tartózkodási hely : Panem, 1. körzet
♔hozzászólások száma : 1

Jennifer Hevelyd Empty
TémanyitásTárgy: Jennifer Hevelyd   Jennifer Hevelyd Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 4:23 am

JENNIFER HEVELYD
Jennifer Hevelyd Jessica-jessica-lowndes-20855410-500-200
Mosolyogj!

.:About me:.

Becenév: Jenn
Születési év: 2099. március 20.
Születési hely: Panem, 1. körzet
Lakóhely: 1.körzet
Foglalkozás: mentor

.:Personality:.

Erősségeid: Mivel az 1.körzetben élek elég nyilvánvaló, hogy nagyon jól bánok a fegyverekkel, mégis az a különlegességem, hogy bármiből képes vagyok kést faragni, csinálni, vagy összeállítani bármilyen szúrófegyvert meg tudok alkotni bármiből amit elém raknak. Nem tudom honnan a képesség, de nagyon ügyesen bánok a dárdával és a fémmel.
Gyengeségeid: Félek a víztől, bár tudok íszni a víz megrémít amikor meglátom lebénít és nem tudok megmozdulni a félelemtől amikor vízközelben vagyok.
Belső leírás: Sokan a szeszélyes jelzőt ragasztják rám, de van aki a legjobban csak a cuki szóval tud jellemezni. Én azt mondom erre, hogy igen én ilyen vagyok épp amilyen kedvem van olyan lesz a személyiségem. Előre soha nem tudom megmondani kivel hogy viselkedek, megbántom e vagy örömöt szerezek neki. Néha magam sem tudom mit miért teszek, de aztán rájövök, hogy nekem is annyi fájdalmat okoztak az emberek most miért legyek visszafogott és kedves. Amikor megszülettem 18 éves koromig egy örökké valóságnak látszó tanulás várt rám, azért, hogy megöljek 23 magam korombeli gyereket. De én nem akartam ezt annak elenére, hogy engem csak azért hoztak a világra, hogy öljek ha arra kerül a sor. Erőszakos és elszánt nő vagyok aki ki tud állni a maga igazáért és nem hagyja becsapni magát. Soha nem hagyjon cserben azokat akik igazán segítségére szorulnak, de ha kell magam intézem el az ártatlanok bántóját. Mivel már megnyertem egy viadalt tudom milyen dolog az ölés. Engem szinte születésem óta erre képeztek ki, hogy öljek és, hogy megvédjem magam a barátaim és a kortársaim ellen, akik minden bizonnyal sokkal gyengébbek és kisebbek nálam.
Külső leírás: Barna, hosszú haj, gesztenye barna szemek. Vékony, sportos testalkat. Nőiese vonások. Tipikusan, mint már egy Éhezők Viadala győztes gazdag ruhák és rengetek kiegészítő. Nem túlozza el az öltözködését, mert nem akar olyanná válni, mint a kapitóliumiak. Nem akar rájuk hasonlítani, de már volt, mikor annak nézték az utcán. Nem tud ellenállni egy csini ruhának em vagy valami csillogó kiegészítőnek.
Play by: Jessica Biel

.:Here's my story:.


Amikor megszülettem még nem tudtam, hogy mi is vár rám a világban. Nem tudtam, hogy arra nevelnek majd, hogy egyszer önként jelentkezzek egy viadalra ahol korombeli gyerekeket kell majd megölnöm azért, hogy életben maradjak és, hogy a Kapitólium lakói eltöltsék unalmas délutánjaikat engem bámulva a tévé előtt. Ezt mind nem tudva megszülettem. Igaz, hogy nem ismertem egyik szülőmet sem, mert korán elválasztottak tőlük ugyanis nem akarták, hogy kötődjek bárkihez is. Ez egy olyan dolog amit nem minden gyerekkel csináltak meg a körzetemben, de ismerték anyámat. Túl jól. Tudták, hogy soha nem engedné, hogy részt vegyek önszántamból a viadalon. Jobbnak gondolták, hogy különtesznek tőle egy életre amíg meg nem nyerem a viadalt.
Amikor 10 éves lettem kemény munka alá vetettek és komoly edzéseken vettem részt egészen 16 éves koromig amikor azt mondták már képes leszek megállni a helyem egy viadalon és tudják, hogy nyerni fogok és nem is kételkednek abban, hogy veszítenék.
Jelentkeztem önkéntes kiválasztottnak a 70. Éhezők Viadalára, ahol nem csak a remény nem hagyott el hanem a tudás sem amit megszereztem a 6 év alatt. Keményen küzdöttem a túlélésért én 5 gyereket öltem meg. Az egyik a körzetemből való fiú volt, akivel együtt edzettük egy volt a tanárunk és csak egy évvel járt felettem a korban. Megöltem őt ahogy a többi 4 gyereket. Szemrebbenés nélkül. Nem volt olyan nehéz mint amennyire hittem. Sőt egész dicső dolognak éreztem akkor. Én voltam abban az évben a legfiatalabb. Csoda volt, hogy sikerült nyernem, de ami düh mind bennem volt és felhalmozódott kiadtam magamból a viadalon és ennek segítségével meg tudtam nyerni.
Miután túl voltam a Győzelmi körúton nagy nehezen elfelejteni véltem az egész dolgot és már az edzést is hanyagolhattam. De az utóbbi 2 évben mentorként kellett helyt állnom a viadalon és nem volt túl felemelő érzés látni ahogy a mentoraltjaim meghalnak a szemem láttára. Még mindig nem tudom felfogni, hogy történhet ilyen szörnyűség. Megszokom lassan, a sok öldöklést és a sok halott gyerek látványát.Gyűjtöm a kritikákat és tanulok belőlük, levonom minden viadalból a következtetést ezzel is segítve az 1. körzet lány kiválasztottjait, akiknek majd én leszek a segítőjük a nagy küzdelem előtt. Eddig a tavalyi évem volt a legjobb ugyanis a kezem közül kikerült gyerek lett a 73.Éhezők Viadala győztese, de nem tudtam örülni neki, mert a győzelemhez ölnie kellett.
Most a 3. Nagy Mészárláson is én mentorálom az 1. körzet lány kiválasztottját. Félek. Nem vélem szánalmas dolognak kimondani, hogy rettegek a 75. viadaltól, ugyanis valami nagyon extrát fognak most kitalálni.
Egyenlőre készülök és reménykedek, hogy nem sokára túl leszünk az egészen.


A hozzászólást Jennifer Hevelyd összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 26, 2012 5:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Jennifer Hevelyd
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Hunger Games szerepjáték :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: